Pokud budete hodnotit rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná." Albert Einstein

Kristýna Pechová 

Koučka, facilitátorka a certifikovaná Lumina Spark & Emotion konzultantka

  • 11 let práce s lidmi (personální agentury)
  • 8 let zkušeností jako kouč a konzultant
  • 500+ konzultací/pohovorů 
  • Linkedin profil

Koučuji, konzultuji, facilituji, mentoruji, naslouchám a tím vším pomáhám jednotlivcům a týmům, aby byli úspěšní  a spokojení v tom, co dělají.  Aby při tom využívali všechny své silné stránky a talenty a využili svůj potenciál naplno.

Když jsme v práci sami sebou a děláme, co je nám přirozené, tak nás to baví (neprokrastinujeme), máme dobrou energii (lidé s námi rádi pracují), jsme v tom dobří (máme výsledky) a  jde to snadno (jsme efektivní).

Moji vášní je školení a koučování leadership dovedností a práce s týmem ve všech jeho podobách. Jsem nadšená, když vidím u svých lidí posun a změnu. 

K mé práci využívám moderní psychometrický nástroj Luminu Spark, který vychází z behaviorální pracovní psychologie. Tento nástroj mi pomáhá na základě dotazníku naměřit 24 kvalit (např. ovlivňující, strukturovaný, zaměřený, spolupracují, logický...) ve 3 pohledech na osobnost, ale mnoho dalších zajímavých osobnostních rysů a charakteristik.

A to už je pak náš skvělý odrazový můstek k nastavení a realizaci individuálního či týmového rozvoje.

Mým cílem je pomáhat lidem a týmům dosáhnout úspěchu a spokojenosti v práci a zachovat si (objevit) při tom sám sebe. 

Moje vize je, že člověk je v práci úspěšný, spokojený a je sám sebou. Jeho chování je jeho vědomá volba, ví proč to dělá a nese za ni také zodpovědnost.


Lumina Spark portrét

Lumina Spark odhalí celou vaši osobnost v jedinečném portrétu, který vám ukáže, kdo skutečně jste. 

Poznejte sama sebe do hloubky, odhalte skrytý potenciál a naučte se lépe pracovat pod tlakem. Objevte praktická řešení pro lepší komunikaci, týmovou práci a vedení. 

Objevte svou vnitřní "jiskru" (spark). Zvyšte svůj potenciál.


Certifikáty

Online poptávka

Objednejte si portrét Lumina Spark