Reference

Lucie Veselá

Executive Headhunter

'Kristýna se narodila, aby se stala koučem! Velice  snadno se totiž zorientuje ve vaši situaci, doptá se detaily a pak vás navede na řešení vašeho problému!

Díky ní jsem získala jistotu v roli team leadera. Naučila mě toho hodně o vedení a  motivaci lidí, delegování, nastavování SMART cílů a také jak pracovat s různými typy osobností. Sama jsem se naučila pracovat se svými cíli a svoji typologií (díky Lumina Spark profilu). 

Práci s Kristýnou mohu doporučit všem novým manažerům v roli, ale i všem leaderům.'

Roman Anisimov

Enterprise Account Director

I had a very insightful experience with Lumina Spark assessment and results. Seeing yourself from another angle is always exciting, brings food for thought and reassessment of where you are and where you want to be. 

Kristyna´´ s guidance showed the discrepancy between my innate and everyday states as well as strengths and weaknesses affecting my performance in the current role. The overall assessment is a solid basis for making changes and being more successful and satisfied with what you are doing.  

Matěj Vondráček

Head of technology IT

"The cooperation with Kristýna gave me a lot! Now I see that things can be done also differently. 

Kristýna  has really good points and I always looked forward to discuss the struggles of the managers´ role with her. Kristýna is super helpful and has bright ideas. Its been a sort of therapy session as well:). I can really recommend the cooperation with her."

Lenka Roztočilová

Key account sales manager

Kristýnu jsem oslovila jako zkušenou mentorku a lektorku Lumina Learning. Díky společnému zkoumání mých klíčových osobnostních kvalit, mě Kristýna přivedla na několik důležitých AHA momentů v mé dosavadní pracovní roli. Její energie, optimismus a tah na branku, mě posunul o několik stupňů výše, nejen mentálně, ale i k nové pracovní kariéře. Děkuji!

Veronika Svobodová

Team Leader

"I spent almost a year sharing my career as well as personal matter with Kristýna. She has always been not only supportive but mainly constructive. She speaks from her own experience which makes her authentic and so easy to talk to. 

I highly appreciate her friendly, open-minded and positive approach. She made me grow and overcome obstacles in such a nice way. Thank you Kristyna big time!!"

Anna Matějovská

Head of eCommerce & Digital Lending

"Vidim tě jako vysoce empatickou ženu, která má vždycky nějaký nápad "jak z toho ven". A i když jsi emocionální a cítíš, co lidé prožívají, neutopíš se v tom, jako se oni někdy topí. Dokážeš situaci rozdělit na jednotlivé díly, ke kterým se dá přistupovat systematicky a ke každému zvlášť, takže pak člověk neztrácí fokus".

Martina Papoušková

Section manažer

'Lumina Spark portrét mi dal reflexy na moje přirozené chování versus to, které používám v práci v mojí roli a které nemusí nutně znamenat, že je mi 100% přirozené. A naopak.  

Také jsem zjistila v čem jsem přirozené dobrá a na čem mohu stavět v mé práci. Dozvěděla jsem se i slabé stránky, které mě mohou limitovat a jak s nimi pracovat.'

Petra Kadlečková

Team leader Finance

Bylo super zjistit v čem jsem přirozeně dobrá a moc to nepoužívám - tzv. skrytý poklad. A také, jaké kvality používám každý den. Skvělé bylo si to uvědomit, zastavit se a popřemýšlet nad svým chováním a kam vede.  


Marie Braugner

Podnikatelka v oděvním průmyslu

Kristýna mě v každém našem setkání dovedla ke skvělému pocitu - ke mně a k tomu, co doopravdy chci. Pomohla mi navést mě na cestu k dosazení mého cíle a snu. 

To vše s tak přátelským chováním, že jsem se cítila jako s kamarádkou a přesto profesionálně,  a s úžasným výsledkem! Jedním slovem - doporučuji! Nedokážu si představit nějakou záležitost, kde by Kristýna, jako kouč, neuměla pomoci."

Petra Malá

HR Manager

"Umíš citlivě dloubnout do problému, pojmenuješ ho a vedeš člověka k jeho řešení a to vše se svoji pozitivní a velkou energii a hlavně autenticitou. Lidé se ti mohou otevřít, protože se cítí bezpečí a mají v tebe důvěru."

Veronika Houdová

Majitelka společnosti, podnikatelka

"Když je člověk ztracený v problému, tak Kristýna je pro něj jako maják v bouři."